Davetiye Modelleri no image

Published on Eylül 21st, 2011 | by admin

0

Farklı Davetiye Modelleri


Düğününüzün en ince detaylarından bir tanesi de davetiye seçimidir. Küçük bir ayrıntı gibi gözükse de sizin tarzınızı yansıtacak davetiye seçimi çok önemlidir. İşte en farklı, en şirin davetiye çeşitlerimiz sizlerle

davetiye1 Farklı Davetiye Modelleri

Eğer eşinizle facebokta tanıştıysanız ve sizi anlatan bir davetiye istiyorsanız bu davetiye dam sizlik icon smile Farklı Davetiye Modelleri

davetiye2 Farklı Davetiye Modelleri

Bizimkisi bir aşk hikayesi, siyah beyaz filim gibi biraz diyorsanı eger…

davetiye3 Farklı Davetiye Modelleri

Unutmamanız gereken detaylar;

* Davet etmeyi unuttuğunuz ve sonradan aklınıza gelen isimler için davetiyelerinizi biraz fazla bastırmanızı tavsiye ediyoruz.
* Nikah ve düğünü ayrı ayrı yapacak ve bazı kişileri sadece nikaha davet edecekseniz bu kişilerin davetiyesinde düğün yeri ve saatini belirtmeyin.
*   Düğün yapacaksanız konuk sayısına göre yer ayrılacağından davetiyelerinizin üzerine lütfen cevap veriniz (LCV) ekini yazmayı unutmayın.
*   Davetiyelerinizi düğün tarihinden 2 ay önceden seçerek siparişini vermeyi ve 1 ay önceden de dağıtmaya başlamayı unutmamalısınız. Şehir dışındaki konuklarınıza davetiyeleri daha önceden göndermelisiniz.

davetiye4 Farklı Davetiye Modelleri

Davetiyenizi seçtiniz peki zarfın üzerini nasıl yazacaksınız? Davetiyelerinizin daha özenli, daha zarif olması için kaligrafi sanatını tavsiye ediyoruz.

davetiye5 Farklı Davetiye ModelleriTags: , , ,


About the AuthorBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

  • EvlilikStyle Facebook

  • İnstagram Son Gönderiler

  • EvlilikStyle.com sitesindeki ürünler tamamen tanıtım amaçlıdır.