Gelin Saçı Modelleri no image

Published on Eylül 24th, 2011 | by admin

0

Kıvırcık Gelin Başı Modelleri

Kıvırcık saçlı gelin  adaylarında, saçlarının doğasına göre saç modellerini gelin başı modeli olarak seçmeleri daha doğru tercih olur ancak tabikide değişik modelleri de deneyebilirler ama önceliği kendi saçlarının doğasına uygun modellere vermeleri çok daha doğru olur.

Değişik olarak daha iri dalgalı veya düz model saçlarla yapılmış topuzları da kullanabilirler. Yalnız düğün sıcak bir mevsime denk gekliyorsa veya kapalı ve nemli yani rutubet oranı yüksek bir ortamda oluyor ise kendi saçlarının dalgalarıyla yapılmış gelin başı modellerini tavsiye edilmelidir. Çünkü rutubetli, sıcak ve nemli ortamlarda düzleştirilmiş saçlar kıvrılıcaktır ve saçta dalgalanmalar oluşacaktır. Buda yapılan gelin başı modelinin temiz görüntüsünün asaletinin bozulması, çirkinleşmesi bakımsız bir saç olarak gözükmeye başlaması anlamına gelir.

kıvırcık gelin başı modelleri, kıvırcık gelin başı, gelin başı, gelin saçı, gelin saçı modelleri, gelin başı modelleri, farklı gelin başı modelleri, 2012 gelin başı modelleri, kıvırcık saç modelleri, en güzel gelin başı modelleri

 

Tags: , , , ,


About the AuthorBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑
  • Instagram da Takip Et

  • Kategoriler

  • EvlilikStyle Facebook

  • Bumerang - Yazarkafe

    EvlilikStyle.com sitesindeki ürünler tamamen tanıtım amaçlıdır.